Správy

Harmonica Prehľad produktovDrops Harmonica názory, ceny, komentáre, na oficiálnych stránkach

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

Predám Harmonica – nástroj pre chudnutie v Murmansku

Tieto zásady. Ochrana osobných údajov Účel 1.

Harmonica

Vedenie prijať nevyhnutné organizačné a technické opatrenia na ochranu osobných údajov Užívateľa proti neoprávnenému alebo náhodnému prístupu, zničenia, modifikácie, blokovanie, kopírovanie, distribúcia a ďalšie protiprávne konanie tretích strán. Tieto zásady ochrany osobných údajov sa vzťahujú iba na stránky «Madjordom.ru».

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

  • poskytuje užívateľovi efektívne zákazníckej a technickej podpory v prípade problémov

    spojených s používaním webových stránok.

  • identifikácia užívateľov registrovaných na webových stránkach, pre objednávanie a (alebo) uzatvorenie kúpnej zmluvy diaľkové spôsob, ako sa «Madjordom.ru»
  • Harmonica -. zahryznutie strave klesne pohár vody a Harmonica poklesu – to je všetko, čo má zvýšiť rýchlosť spaľovania tukov a spôsobiť systematické chudnutie
  • Pred aplikáciou súdu pre spory vyplývajúce zo vzťahu medzi užívateľmi internetovej stránky a správe webu, to je povinné, aby vyhlásil sťažnosť (písomný návrh na dobrovoľnom urovnanie sporu).
  • Použiť informácie iba na účely špecifikované v n.

Ponuka Harmonica – nástroj pre chudnutie, rýchlosti až 800 RUB za pridružené spoločnosti CTR

Pred podaním na súd za spory vyplývajúce zo vzťahu medzi užívateľmi na internetových stránkach a správa webu, to je povinné, aby vyhlásil sťažnosť (písomný návrh na dobrovoľnom urovnanie sporu). Urobiť opatrenia na ochranu dôvernosti osobných údajov o užívateľovi podľa postupu bežne používa na ochranu tento druh informácií v existujúcich obchodných praktík. Použiť informácie výhradne na účely uvedené v ods. 4 tejto ochrany osobných údajov.

Poskytovanie užívateľovi jeho súhlasom, aktualizácie produktov, špeciálnych ponúk, informácie o cenách, bulletinov a ďalšie informácie menom webové stránky alebo menom webovej stránky partnera. Akékoľvek iné osobné informácie, ktoré nie sú špecifikované vyššie (história nákupov, prehliadačov, operačných systémov, atď) je predmetom bezpečné skladovanie a nešírenia zbraní hromadného ničenia, s výnimkou prípadov uvedených v pb.

V prípade nesúhlasu s podmienkami ochrany osobných údajov Užívateľ by mal prestať používať webové stránky. Venujte pozornosť tomu, že podvod stránky, ktoré ponúkajú objednávky Harmonica … 99 €, neexistuje telefónne číslo on-line obchod. Objednať možno iba pomocou formulára pre spätnú väzbu so svojím menom a telefónnym číslom. V tomto prípade podvodníci sám volajú zákazníkovi na počet podmenu, ktoré potom je nemožné dosiahnuť.

«Madjordom.ru» nekontroluje a nie je zodpovedná za webové stránky tretích strán, kde si užívateľ môže ísť o väzbách k dispozícii na internetových stránkach. Nové zásady ochrany osobných údajov nadobudne platnosť dňom jeho zverejnenia na webových stránkach, ak nie je novú verziu Ochrana osobných údajov stanovené inak. Update, doplnili informácie uvedené na základe osobných údajov v prípade zmeny týchto informácií. V prípade straty alebo vyzradenie osobných údajov Riadiaca informuje užívateľa o strate alebo vyzradenie osobných údajov.

P>

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *